ОФIЦIЙНI ПРАВИЛА

Правила проведення акції
«Idea-X («Ідея-Х») 2015 від Nescafe® 3in1»1

Як взяти участь в Акції Idea-X:

 1. Зареєструйтесь на сайті www.ideax-nescafe.com.ua та подайте на розгляд ідею створення чи розвитку власного стартапу (Start-Up)2 відповідно до обраної категорії (творча, бізнесова або соціальна).3
 2. Під ідеями стартапу для Творчої категорії маються на увазі всі ідеї, що стосуються творчості, наприклад: видання книжок, відкриття картинних галерей, театрів, творчих просторів, курсів, створення архітектурних форм, постановки вистав, написання музики, видання альбомів, фотографій, створення музичного/танцювального гурту. Всі ідеї в цій категорії мають передбачати створення проектів з творчою складовою. Під ідеями стартапу для Соціальної категорії маються на увазі всі ідеї, що стосуються новаторської діяльності, насамперед спрямованої на вирішення або пом'якшення соціальних проблем суспільства на умовах самоокупності та стійкості. Соціальний стартап може не приносити матеріальної вигоди. Також проект не має бути реалізованим на разовій основі. Це має бути довготривалий проект, що приносить користь суспільству, наприклад проекти, що стосуються організації людей задля допомоги іншим людям/тваринам/екології, задля вирішення проблем суспільства, міст, селищ. Важливо: ідеї в цій категорії не мають стосуватися політики, війни. Під ідеями стартапу для Бізнесової категорії маються на увазі всі ідеї, що стосуються економічної діяльності, спрямованої на систематичне отримання прибутку від виробництва та/або продажу товарів, надання послуг. До участі в цій категорії допускаються як нові ідеї, так і ідеї, що спрямовані на вже функціонуючий бізнес. Сюди можуть подавати свої ідеї люди, які вже ведуть бізнес на основі стартапу і хочуть його розширити, або хочуть створити новий бізнес, маючи лише бізнес-план. Кожен Учасник Акції може розміщувати необмежену кількість ідей в будь-якій з категорій (творча, бізнесова або соціальна).
 3. Після проходження модерації ваша ідея стартапу має можливість збору голосів («лайків», Like, «Подобається», «Мне нравится») від ваших друзів, знайомих та учасників проекту. Кожен голос («лайк», Like, «Подобається», «Мне нравится») збільшує загальну кількість голосів за ідею, що обговорюється, на 1 бал.
 4. Для того щоб ідея стартапу «піднімалася» вгору у рейтингу або трималася в ньому, необхідно підтримувати її популярність, запрошуючи друзів та ініціюючи голосування. Таким чином, подальший рейтинг є динамічним і формується залежно від кількості балів до кожної ідеї. Рейтинг оновлюється автоматично залежно від кількості голосів («лайків», Like, «Подобається», «Мне нравится») під кожною ідеєю. Кожен голос («лайк», Like, «Подобається», «Мне нравится») збільшує загальну кількість голосів за ідею на 1 бал відповідно. Якщо наприкінці чергового етапу декілька ідей набрали однакову кількість голосів, вищою буде та, яка отримала голос останньою.4 Поширення ідеї учасником за допомогою функції «Поділитись» і коментування не збільшує загальну кількість голосів.
 5. Наприкінці першого етапу Акції серед всіх ідей стартапів, які пройшли модерацію, буде визначено 90 ідей (по 30 ідей в кожній категорії), які потраплять до півфіналу, а саме: 81 (вісімдесят одну) найцікавішу5 ідею, на думку незалежних експертів з боку Організатора та Виконавця Акції (по 27 ідей в кожній категорії), та 9 найпопулярніших6 ідей стартапів (по 3 в кожній категорії), що матимуть найбільшу кількість балів у рейтингу наприкінці першого етапу. Протягом першого етапу Учасники мають право голосувати не більше 1 (одного) разу за одну ідею, незалежно від категорії. Кількість ідей стартапів, за які Учасник може залишити голос, не обмежена цими Правилами. Після визначення 90 ідей рейтинг автоматично обнуляється.
 6. Наприкінці другого етапу Акції під умовною назвою “Півфінал” серед Ідей, які потрапили в цей етап за результатами першого етапу Акції, буде визначено 9 найпопулярніших7 ідей стартапів з рейтингу (3 (три) перші ідеї з ранжованого рейтингу у кожній категорії, які мають найбільшу кількість голосів (балів)), які отримають право участі у третьому етапі Акції (Фіналі). Кількість ідей, за які Учасник може залишити голос, обмежена цими Правилами. Протягом другого етапу Учасники мають право голосувати 1 (один) раз за одну ідею в кожній з 3 (трьох) категорій, тобто віддати 3 (три) голоси, по 1 (одному) голосу за одну ідею у відповідній категорії. Після визначення 9 ідей рейтинг автоматично обнуляється.
 7. Наприкінці третього етапу Акції під умовною назвою “Фінал” експертне журі обирає 3 (трьох) Головних переможців Акції серед 9 (дев’ятьох) фіналістів, чиї Ідеї отримають право участі у третьому етапі Акції, по 1 (одному) Переможцю в кожній категорії, які успішно захистять свою ідею стартапу перед журі. 4 (Четвертого) Переможця буде додатково обрано за найбільшою кількістю голосів наприкінці фінального етапу Акції серед 9 (дев’яти) ідей, які потраплять у фінал. Кількість ідей стартапів, за які Учасник може залишити голос, обмежена цими Правилами. Протягом третього етапу Учасники мають право голосувати 1 (один) раз за обрану ідею, тобто віддати 1 (один) голос за відповідну ідею. Переможці здобувають право на отримання Заохочень Акції, визначених у п. 5.1. Офіційних Правил.
 8. Обов’язковою умовою для отримання подарунків та/або призів є авторизація на сайті www.ideax-nescafe.com.ua за допомогою одного зі своїх профайлів у соціальних мережах Facebook Сайту http://www.facebook.com та «ВКонтакті» Сайту http://vk.com, а також наявність активного поточного банківського рахунку в національній валюті України для отримання заохочень, відкритого в банківській установі на території України. Невиконання цієї умови позбавляє Учасника Акції права отримати подарунки (далі — «заохочення»), а Виконавець та Організатор Акції мають право визначити нових переможців.

Акція проводитиметься у 3 етапи з 12 годин 01 хвилин 20 квітня до 12 годин 59 хвилин 17 серпня 2015 року.

 • Перший етап Акції під умовною назвою “Основний етап” проводиться на території України у період з 12 годин 01 хвилини «20» квітня по 17 годин 59 хвилин «11» червня 2015 року включно. Період подачі ідей на розгляд та голосування становить 8 тижнів — з «20» квітня по «11» червня 2015 року. Голосування відбувається шляхом додавання одного голосу («лайка», Like, «Подобається», «Мне нравится») до рейтингу учасника конкурсу. Голосування за одного учасника можливе один раз з одного ID-ідентифікатора в соціальній мережі протягом першого етапу Акції. Протягом першого етапу Учасники мають право голосувати не більше 1 (одного) разу за одну ідею, незалежно від категорії. Протягом періоду з 11 червня по 14 червня можливість подачі ідей та голосування буде зупинена. Незалежні експерти Організатора та Виконавця визначатимуть 81 (вісімдесят одну) найцікавішу ідею першого етапу Акції. Додатково буде визначено 9 (дев’ять) найпопулярніших ідей, які набрали найбільшу кількість голосів наприкінці першого етапу. Після визначення ідей, які потраплять у другий етап під умовною назвою “Півфінал”, рейтинг автоматично обнуляється.

 • Другий етап Акції “Півфінал” проводиться на території України у період з 12 годин 01 хвилини «15» червня по 17 годин 59 хвилин «19» липня 2015 року включно. Протягом другого етапу не існує можливості подачі ідей, проходить виключно голосування. Голосування відбувається шляхом додавання одного голосу («лайка», Like, «Подобається», «Мне нравится») до рейтингу учасника конкурсу. Голосування за одного учасника можливе один раз з одного ID-ідентифікатора в соціальній мережі. Протягом другого етапу Учасники мають право голосувати 1 (один) раз за одну ідею в кожній з 3 (трьох) категорій, тобто віддати 3 (три) голоси, по 1 (одному) голосу за одну ідею у відповідній категорії. Період голосування за ідеї становить 5 тижнів — з «15» червня по «19» липня 2015 року включно. “19” липня 2015 року о 18:00 прийом голосів буде зупинено. «20» липня о 12:00 буде визначено і офіційно оголошено 9 (дев’ять) найпопулярніших ідей (по 3 ідеї у кожній категорії, які наберуть найбільшу кількість голосів у рейтингу у кожній категорії відповідно). Після визначення 9 (дев’яти) ідей, які потраплять у третій етап під умовною назвою “Фінал”, рейтинг автоматично обнуляється.

 • Третій (кінцевий) етап Акції під умовною назвою “Фінал” проводиться на території України у період з 12 годин 01 хвилини «20» липня по 12 годин 59 хвилин «17» серпня 2015 року включно. Протягом третього етапу не існує можливості подачі ідей, проходить виключно голосування. Голосування відбувається шляхом додавання одного голосу («лайка», Like, «Подобається», «Мне нравится») до рейтингу учасника конкурсу. Голосування за одного учасника можливе один раз з одного ID-ідентифікатора в соціальній мережі. Кількість ідей, за яку Учасник може залишити голос у третьому етапі, обмежена цими Правилами. Протягом третього етапу Учасники мають право голосувати 1 (один) раз за обрану ідею, тобто віддати 1 (один) голос за відповідну ідею. Період голосування за ідеї становить 4 тижні — з 12 годин 01 хвилин «20» липня по 12 годин 59 хвилин «17» серпня 2015 року включно. “17” серпня 2015 року о 13:00 прийом голосів буде зупинено. Визначення 3 (трьох) Головних переможців відбудеться шляхом особистого захисту проекту ідеї Start-Up (стартап) перед членами журі кожного с 9 (дев’яти) фіналістів в день та час, який визначить та узгодить з Учасником Акції Організатор Акції або його представник. Порядок та умови захисту ідей узгоджуються додатково Організатором Акції протягом 20 (двадцяти) календарних днів з дати початку третього етапу. Зокрема, протягом вказаного часу Організатор та Учасник мають узгодити конкретні дати та формат захисту проекту, які можуть бути визначені не пізніше ніж 12.08.2015. “18” серпня 2015 року о 18:00 буде офіційно оголошено 3 (три) Головних Переможця за рішенням експертного журі, які отримають право на Заохочення, визначене у п. 5.1.1. Офіційних Правил. Додатково буде офіційно оголошено Переможця, чия ідея набрала найбільшу кількість голосів протягом третього етапу, який отримає право на Заохочення, визначене у п. 5.1.2. Офіційних Правил.

 • Рішення експертного журі є остаточним і оскарженню не підлягає.
 • Визначення та оголошення головних переможців анонсується “17” та "18" серпня 2015 року відповідно у глобальній мережі Інтернет на сайті www.ideax-nescafe.com.ua, а також на сторінці спільноти Організатора Акції https://www.facebook.com/Nescafe.3in1.Ukraine у соціальній мережі Facebook Сайту http://www.facebook.com та на сторінці спільноти http://vk.com/nescafe_3in1_ukraine у соціальній мережі «ВКонтакті» Сайту http://vk.com

 • Строки проведення Акції та її етапів можуть бути змінені у порядку, встановленому Офіційними Правилами акції.

Детально про умови, місце проведення та дати визначення переможців Акції читайте на сайті www.ideax-nescafe.com.ua в розділі «Офіційні правила».

Всього за весь строк дії Акції будуть визначені 3 (три) головних переможці, які отримають грошовий подарунок у розмірі 100 000,00 (сто тисяч) гривень кожен та 1 (один) переможець, який отримає грошовий подарунок у розмірі 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень. Суми грошових подарунків вказані за вирахуванням усіх відрахувань (податків та зборів), передбачених чинним законодавством України, в тому числі, але не обмежуючись податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які будуть здійснені Виконавцем при врученні подарунків переможцям. 4 (чотири) переможці третього (кінцевого) етапу Акції будуть оголошені в кінці відповідного етапу Акції — в останній день, відведений для рішення журі.

Додатково, за весь строк Акції буде визначено 170 (сто сімдесят) додаткових переможців: кожного тижня протягом строку Акції за допомогою сервісу www.random.org визначатимуться по 10 додаткових переможців серед усіх учасників Акції, які взяли участь в обговоренні Ідей, залишивши свої коментарі та голоси («лайки», Like, «Подобається», «Мне нравится»). Вони отримають у подарунок набори — фірмову чашку та Пакунок cтіків кави Nescafe® 3in1 Coconut Mix на 20 стіків.

Офіційні Правила
проведення акції
«Idea-X («Ідея-Х») 2015 від Nescafe® 3in1»
(надалі Правила)

 1. Загальні положення.
  1. Організатором Акції під умовною назвою Idea-X («Ідея-Х») (далі — «Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна», яке є юридичною особою, створеною та зареєстрованою за законодавством України (далі за текстом — «Організатор») (ЄДРПОУ 32531437, місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72 в літері «А»). 
  2. Виконавцем Акції під умовною назвою «Idea-X» («Ідея-Х») є Товариство з обмеженою відповідальністю «СОХО Диджитал» (далі за текстом — «Виконавець») (ЄДРПОУ 36858683, місцезнаходження: 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 9-к, 84).
 2. Умови проведення Акції.
  1. Акція проводиться на всій території України у глобальній мережі Інтернет на сайті www.ideax-nescafe.com.ua (далі за текстом — «Сайт»), а також на сторінці спільноти Організатора Акції https://www.facebook.com/Nescafe.3in1.Ukraine у соціальній мережі Facebook Сайту http://www.facebook.com та на сторінці спільноти http://vk.com/nescafe_3in1_ukraine у соціальній мережі «ВКонтакті» Сайту http://vk.com (надалі — місце проведення Акції).
  2. Акція проводитиметься у 3 етапи з 12 годин 01 хвилин 20 квітня до 12 годин 59 хвилин 17 серпня 2015 року.
  3. Перший етап Акції проводиться у період з 12 годин 01 хвилин «20» квітня до 17 годин 59 хвилин «11» червня 2015 року включно (надалі — Період проведення першого етапу Акції).

  4. Другий етап Акції проводиться у період з 12 годин 01 хвилин «15» червня до 17 годин 59 хвилин «19» липня 2015 року включно (надалі — Період проведення другого етапу Акції).

  5. Третій етап Акції проводиться у період з 12 годин 01 хвилин «20» липня до 12 годин 59 хвилин «17» серпня 2015 року включно (надалі — Період проведення третього етапу Акції).

  6. Оголошення результатів Акції відбудеться 18 серпня 2015 року о 18:00.
  7. Строки проведення Акції та її етапів можуть бути змінені у порядку, встановленому цими Офіційними Правилами.
  8. Акція проводиться з метою реклами товарів під ТМ Nescafe® 3in1, продаж та реалізацію яких на території України здійснює Організатор Акції.
 3. Вимоги до Учасників Акції.
  1. До участі в Акції запрошуються повнолітні дієздатні громадяни України резиденти України віком від 16 років, які постійно проживають на території України, є користувачами Сайту та дійсними або потенційними споживачами товарів ТМ Nescafe® 3in1 (далі — «Учасник Акції»). Неповнолітні особи віком від 16 до 18 років мають право брати участь в Акції тільки за згоди своїх законних повнолітніх представників, відповідно до чинного законодавства України (з урахуванням умов пункту 4 цих Правил).
  2. Учасником Акції вважається особа, яка відповідає вимогам п. 3 цих Правил та належним чином виконала всі умови цих Правил.
  3. Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути наступні особи, незалежно від виконання ними умов цих Правил:
   1. працівники Організатора/Виконавця Акції і будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції, та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
   2. обмежено дієздатні та недієздатні особи;
   3. особи, що не є громадянами України — резидентами України;
   4. особи, що не проживають на території України на постійній основі;
   5. особи, що не є користувачами Сайту (не зареєстровані / не авторизовані на Сайтах соціальних мереж, вказаних у п. 2.1. цих Правил).
  4. Організатор/Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
  5. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:
   1. дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;
   2. дотримуватися правил користування Сайтом;
   3. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;
   4. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
   5. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Акції.
  6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з цими Правилами.
  7. Беручи участь в Акції, Учасник Акції розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника, може оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/Акції Організатора, а також з іншими цілями, визначеними цими Правилами. Приймаючи умови цих Правил, Учасники Акції тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором Акції особами, доки не мине потреба, визначена цими Правилами.
  8. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Акції, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам) та обсягу наданої згоди, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища (окрім використання в рекламі), зображення Учасника (окрім використання в рекламі), інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені та зображення (окрім використання в рекламі) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем або Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
  9. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на участь в телевізійному шоу, визначеному Організатором та Виконавцем Акції, у разі визначення його в якості Переможця. У випадку відмови Переможця від участі в телевізійному шоу, Організатор та Виконавець Акції залишають за собою право відмовити Переможцю у врученні Заохочення та визначити нового Переможця.
  10. З моменту прийняття умов цих Правил, шляхом проставляння Учасником Акції електронної відмітки, вчинення дій, що свідчать про участь в Акції, згода з умовами цих Правил та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником Акції.
  11. Учасник Акції, що не погоджується з умовами цих Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку персональних даних, втрачає право на подальшу учать в Акції.
  12. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, позбавляє його права на отримання належного йому Заохочення Акції.
  13. У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у цих Правилах, що викликало виникнення у Організатора та/або Виконавця збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.
  14. Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції Учасників, які порушили вказані вище гарантії.
  15. Учасник Акції, що не виконує / неналежно виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь в Акції.
 4. Умови участі в Акції.
  Для участі в Акції необхідно:
  1. Авторизуватися на Сайті через один зі своїх профайлів у соціальних мережах Facebook або ВКонтакті.
  2. Ознайомитися з правилами участі в Акції та погодитися з ними.
  3. Виконати дії, зазначені в п. 4.3.1. та п. 4.3.2 цих Правил, та належним чином дотрималася всіх умов цих Правил.
   1. Протягом усього строку Акції брати участь в обговоренні ідей, залишаючи свої коментарі та голоси («лайк», Like, «Подобається», «Мне нравится») та поширюючи інформацію про обраний проект.
   2. 
   Протягом першого етапу під умовною назвою «Основний етап» подати на розгляд свою ідею створення чи розвитку власного Start-Up (стартапу) відповідно до обраної категорії (творча, бізнесова або соціальна) та інструкцій «Подати проект».
  4. Після проходження модерації Ваша ідея має можливість збору голосів («лайків», Like, «Подобається», «Мне нравится») для отримання доступу до голосування та обговорення ідеї іншими учасниками та розгляду ідеї командою журі.
  5. Кожен голос («лайк» (Like), «Подобається», «Мне нравится») від ваших друзів, знайомих та учасників проекту збільшує загальну кількість голосів ідеї, що обговорюється, на 1 бал.
  6. Для того, щоб ідея «піднімалася» вгору по рейтингу або трималася в ньому, необхідно підтримувати популярність ідеї, запрошуючи друзів та ініціюючи голосування. Таким чином, подальший рейтинг ідей є динамічним і формується в залежності від кількості балів до кожної ідеї. Рейтинг оновлюється автоматично залежно від кількості голосів («лайків», Like, «Подобається», «Мне нравится») під кожною ідеєю. Кожен голос («лайк» (Like), «Подобається», «Мне нравится») збільшує загальну кількість голосів ідеї на 1 бал відповідно. Якщо наприкінці чергового етапу ідеї набрали однакову кількість голосів, вище буде та, яка отримала голос останньою. Поширення ідеї учасником за допомогою функції «Поділитись» та коментування не збільшує загальну кількість голосів.
  7. Усі коментарі, залишені на Сайті, а також матеріали з посиланням на Сайт, мають відповідати зазначеним нижче умовам:
   1. Мати змістове навантаження i відповідати тематиці актуального етапу Акції та конкретної дискусії. Коментарі та матеріали, що не стосуються обговорення, можуть бути видалені на розсуд Модератора Сайту.
   2. Забороняється розміщувати у матеріалах посилання, графічну і будь-яку іншу інформацію, що містить ненормативну лексику, образи; наклепницьку інформацію; інформацію, що не містить зв`язку з тематикою обговорення Конкурсу; інформацію, що не відповідає дійсності, а також будь-яку інформацію, яка може бути розцінена як аморальна або така, що пропагує насильство.
   3. Забороняється розміщувати інформацію, що порушує будь-які права інтелектуальної власності (в т.ч. будь-які авторські та суміжні права) третіх осіб.
   4. Забороняється залишати у коментарях необґрунтовану критику під ідеями інших Учасників.
   5. Забороняється обговорювати дії Адміністрації у дискусійній панелі. Для всіх пропозицій, скарг, питань стосовно цього пункту прохання звертатися за електронною адресою nescafe_3in1@coxo.com.ua.
   6. Незнання Правил не звільняє від відповідальності за їх невиконання.
   7. Модератор Сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які не відповідають цим вимогам.
  8. Рейтинг учасників знаходиться в Персональному кабінеті на сайті www.ideax-nescafe.com.ua та в розділі «Ідеї».
  9. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників на Сайті (Facebook, Vkontakte) та/або у спільнотах Nescafe® 3in1, що знаходяться на цих сайтах та зазначені в п. 2.1. цих Правил.
 5. Фонд Заохочень Акції.
  1. Фонд Заохочень Акції складають:
   1. Заохочення першого рівня. Три головні подарунки для переможців в кожній з трьох категорій: 3 (три) грошові подарунки розміром по 100 000,00 (сто тисяч) гривень кожен. Сума заохочення вказана за вирахуванням усіх відрахувань (податків та зборів), передбачених чинним законодавством України, в тому числі, але не обмежуючись податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які будуть здійснені Виконавцем при врученні заохочення переможцям.
   2. Заохочення другого рівня. Один подарунок для автора найпопулярнішої ідеї, визначеної за результатами голосування користувачів соціальних мереж: 1 (один) грошовий подарунок розміром 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень. Сума заохочення вказана за вирахуванням усіх відрахувань (податків та зборів), передбачених чинним законодавством України, в тому числі, але не обмежуючись податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які будуть здійснені Виконавцем при врученні заохочення переможцю.
   3. Додаткові Заохочення: 170 (сто сімдесят) подарункових наборів на весь строк дії Акції, що складаються з фірмової чашки та Пакунку cтіків кави Nescafe® 3in1 Coconut Mix на 20 стіків. Кожного тижня протягом сімнадцяти тижнів від дня старту першого етапу Акції за допомогою сервісу www.random.org серед учасників проекту, що беруть участь в обговоренні ідей, залишаючи свої коментарі та голоси («лайки», Like, «Подобається», «Мне нравится»), визначатимуться по 10 переможців, які отримають у подарунок 1 (один) вищезазначений подарунковий набір.
  2. Фонд Заохочень Акції є обмеженим і становить вищевказану кількість кожного виду Заохочень Акції. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Заохочень Акції, передбачених пунктом 5.1. цих Правил.
  3. Організатор Акції залишає за собою право збільшити загальний фонд Заохочень Акції або включити до нього додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни матимуть місце, Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому розділом 9 цих Правил.
  4. Зовнішній вигляд Заохочень Акції (розмір, вигляд) на рекламно-інформаційних матеріалах Акції може відрізнятись від фактичного зовнішнього вигляду реальних Заохочень Акції.
  5. Фонд Заохочень складається за рахунок власних засобів Організатора Акції і використовується виключно для надання Заохочень Переможцям Акції, що здобули на них право.
  6. Зобов’язання Організатора/Виконавця відносно якості Заохочень, передбачених в цих Правилах, обмежені гарантіями, наданими їх виробниками.
  7. Результати визначення переможців Акції, що отримають Заохочення, визначені п.п. 5.1.1, 5.1.2 цих Правил оформлюються протоколом та договором дарування, посвідченими нотаріально.
 6. Визначення Переможців Акції.
  1. Переможці Акції — це Учасники Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень Акції.
  2. Порядок визначення Переможців Акції, які здобули право на отримання Заохочення першого та другого рівнів:
   1. 17.08.2015 р. о 16:00 буде визначено 3 (трьох) головних Переможців Акції, які здобувають право на отримання Заохочення згідно з п.п.5.1.1 цих Правил. Визначення 3 (трьох) головних Переможців Акції здійснюватиметься спеціально обраними експертами Організатора й Виконавця Акції, шляхом визначення найцікавішої ідеї за трьома критеріями (яскравість, нестандартність підходу та інноваційність) серед 9 (дев’яти) учасників, чиї ідеї пройшли до третього (кінцевого) етапу (відповідно, включаючи найпопулярнішу ідею).

   2. Головний подарунок (подарунок першого рівня) не виключає можливість отримання подарунку другого рівня (найпопулярніша ідея), але і не гарантує таку можливість.

   3. Голоси за ідеї прийматимуться до 17.08.2015 до 12:59:59 за Київським часом включно. 17.08.2015 р. о 16:00 буде визначено 1 (одну) найпопулярнішу ідею стартапу за кількістю голосів (балів) на Сайті, яка отримує подарунок, зазначений в п.п.5.1.2. В свою чергу, учасники Акції що посядуть перші 3 (три) місця за рішенням журі, здобудуть право на отримання Заохочення у вигляді грошового подарунку першого рівня, зазначеного в п. 5.1.1 цих Правил.

   4. Результати визначення головних Переможців Акції будуть розміщені на сайті www.ideax-nescafe.com.ua в розділі «Переможці» та у місці проведення Акції протягом 24 годин з моменту визначення.

   5. У разі відмови головних переможців від Заохочення першого рівня, експерти Організатора та Виконавця Акції обирають ще одного Учасника Акції відповідно до критеріїв та умов, зазначених в цих Правилах.
   6. У разі відмови переможців від Заохочення другого рівня рейтинг переможців підвищується на 1 позицію.
  3. Порядок визначення Переможців Акції, які здобули право на отримання Додаткових Заохочень:
   1. Кожного тижня протягом сімнадцяти тижнів з дати початку Акції

 • перший тиждень з 12 годин 01 хвилини 20 квітня до 23 годин 59 хвилин 26 квітня;
 • другий тиждень з 00 годин 01 хвилини 27 квітня по 23 годин 59 хвилин 3 травня;
 • третій тиждень з 00 годин 01 хвилини 4 травня по 23 годин 59 хвилин 10 травня;
 • четвертий тиждень з 00 годин 01 хвилини 11 травня по 23 годин 59 хвилин 17 травня;
 • п’ятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 18 травня по 23 годин 59 хвилин 24 травня;
 • шостий тиждень з 00 годин 01 хвилини 25 травня по 23 годин 59 хвилин 31 травня;
 • сьомий тиждень з 00 годин 01 хвилини 1 червня по 23 годин 59 хвилин 7 червня;
 • восьмий тиждень з 00 годин 01 хвилини 8 червня по 23 годин 59 хвилин 14 червня;
 • дев’ятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 15 червня по 23 годин 59 хвилин 21 червня;
 • десятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 22 червня по 23 годин 59 хвилин 28 червня;
 • одинадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 29 червня по 23 годин 59 хвилин 5 липня;
 • дванадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 6 липня по 23 годин 59 хвилин 12 липня;
 • тринадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 13 липня по 23 годин 59 хвилин 19 липня;
 • чотирнадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 20 липня по 23 годин 59 хвилин 26 липня;
 • п’ятнадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 27 липня по 23 годин 59 хвилин 2 серпня;
 • шістнадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 3 серпня по 23 годин 59 хвилин 9 серпня;
 • сімнадцятий тиждень з 00 годин 01 хвилини 10 серпня по 17 годин 59 хвилин 16 серпня

проводитиметься визначення Переможців Акції, які здобули право на отримання Додаткових Заохочень Акції, визначених у п. 5.1.3. цих Правил. Визначення Переможців здійснюється за допомогою сервісу http://www.random.org (випадкової комп’ютерної вибірки) зі списку Учасників Акції за тиждень, що минув, які зареєстровані на Сайті і брали участь в обговоренні ідей стартапів, залишаючи свої коментарі або голоси («лайки», Like, «Подобається», «Мне нравится») під ідеями інших учасників, або залишили свою власну iдею. Список учасників розіграшу Додаткових Заохочень формується незалежно від того, чи залишили Учасники Акції свій голос за того учасника конкурсу, який запросив їх до обговорення власної ідеї.

6.3.2. Розіграші Додаткових Заохочень Акції відбудуться відповідно: 27.04.2015 р. (перший тиждень), 04.05.2015 р. (другий тиждень), 11.05.2015 р. (третій тиждень), 18.05.2015 р. (четвертий тиждень), 25.05.2015 (п’ятий тиждень), 01.06.2015 (шостий тиждень), 08.06.2015 (сьомий тиждень), 15.06.2015 (восьмий тиждень), 22.06.2015 (дев’ятий тиждень), 29.06.2015 (десятий тиждень), 06.07.2015 (одинадцятий тиждень), 13.07.2015 (дванадцятий тиждень), 20.07.2016 (тринадцятий тиждень), 27.07.2015 р. (чотирнадцятий тиждень),  03.08.2015 р. (п'ятнадцятий тиждень), 10.08.2015 р. (шістнадцятий тиждень), 17.08.2015 р. (сімнадцятий тиждень) о 12:00 за Київським часом. Під час кожного з зазначених розіграшів буде розіграно по 10 Заохочень, зазначених в п. 5.1.3. цих Правил. Результати розіграшів будуть розміщені на сайті www.ideax-nescafe.com.ua в розділі «Переможці» та у місці проведення Акції протягом 24 годин з моменту проведення розіграшу.

6.3.3. Учасник Акції, який здобув право на отримання Додаткового Заохочення Акції, визначеного п. 5.1.3. цих Правил, не бере участі у подальших розіграшах Заохочень даного виду, але має право на участь у розіграші Заохочень, визначених в п.п. 5.1.1. та 5.1.2 цих Правил.

6.3.4. У разі відмови Учасника акції від отримання Додаткового Заохочення, рейтинг переможців підвищується на 1 позицію, а на місце, що залишилося без переможця, призначається учасник з наступним порядковим номером списку після обробки на www.random.org.

7. Порядок, умови і терміни отримання Заохочень та Подарунків.

7.1. Протягом 3 (трьох) діб з моменту визначення відповідного Переможця Акції його буде повідомлено Виконавцем Акції шляхом надсилання електронного повідомлення засобами Сайту (Facebook, ВКонтакті). У повідомленні будуть зазначені умови отримання належного йому Заохочення. Моментом отримання повідомлення вважається момент відправлення Виконавцем Акції електронного листа з повідомленням.

7.2. Для отримання Заохочення відповідний Переможець зобов’язаний:

7.2.1. Не пізніше ніж протягом 3 робочих днів з моменту отримання повідомлення про визнання його Переможцем Акції зв’язатись з Організатором/Виконавцем та підтвердити свою згоду та можливість отримати належне йому Заохочення Акції. 

7.2.2. Протягом 10 робочих днів з моменту визнання його Переможцем Акції передати Виконавцю всі дані та електронні копії документів, необхідні для отримання Заохочення, а саме:

— для заохочень, визначених п.п.5.1.1 та 5.1.2 цих Правил, — копію паспорта громадянина України (усі сторінки з записами); за необхідності — копію документу, підтверджуючого резидентність України (наприклад, довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції); копію картки фізичної особи — платника податків (ідентифікаційний номер), а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера, — копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу, повну поштову адресу фактичного місця знаходження;

— для заохочень, визначених п. 5.1.3 цих Правил, — ПІБ згідно з паспортними даними, номер мобільного телефону, місто проживання та номер найближчого відділення Нової Пошти.

7.2.3. Вручення Заохочень переможцям акції, які не досягли 18 років, відбувається шляхом вручення відповідних заохочень їх батькам (або особам, що їх заміняють — опікунам або піклувальникам). Для таких заохочень зазначені особи мають подати копії документів одного з батьків (опікунів, піклувальників), а саме:

 копію паспорта громадянина України (сторінки, зазначені категорією подарунку — п.5.1.1., п.1.1.2, п.5.1.3);
— копію картки фізичної особи — платника податків (ідентифікаційний номер), а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера, — копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу, повну поштову адресу фактичного місця знаходження;
— за необхідності копію документу, підтверджуючого резидентність України (наприклад, довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції);
— документ, що посвідчує статус батьків (опікунів, піклувальників), свідоцтво про народження або інший відповідний документ.
Вказані відомості і документи надаються засобами електронної пошти на адресу nescafe_3in1@coxo.com.ua з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України та надсилання Заохочень Акції. Копії документів, надані Переможцем Акції для отримання Заохочення, не підлягають поверненню. Учасники Акції, беручи участь в Акції, тим самим надають свою безумовну згоду на це.

7.2.4. Для отримання Заохочення забезпечити наявність особистого банківського (поточного та/або карткового) рахунку в національній валюті України, відкритого в банківській установі на території України, та надати реквізити такого банківського рахунку Виконавцю Акції протягом 14 робочих днів з моменту визначення його переможцем Акції.

7.2.5. Підписати документи, необхідні для вручення Заохочення (договори дарування, акти, тощо).

7.2.6. Нести транспорті витрати, необхідні для прибуття Переможця до м. Києва для вручення Заохочення, а також для участі у телевізійному шоу у строк узгоджений з Організатором та Виконавцем Акції. З дозволу Організатора учаснику можуть бути відшкодовані фактичні витрати, що перевищують граничні суми відшкодування витрат на транспорт, які будуть визначені додатково протягом 14 календарних днів з дня початку третього етапу Акції.

7.3. Вручення Заохочень, визначених в п. 5.1.1 та п. 5.1.2 цих Правил, здійснюється виключно шляхом безготівкового перерахування грошових коштів Виконавцем на банківський рахунок Переможця на підставі укладеного між Переможцем та Виконавцем Акції договору дарування. У випадку не надання у вказаний в п. 7.2.4 цих Правил строк реквізитів особистого банківського рахунку переможця, Виконавець має право визначити іншого Переможця.

7.3. Заохочення, визначені в п. 5.1.3 цих Правил, надсилаються на адресу Переможців Акції, що вказана ними, у порядку, передбаченому п. 7.2.2. цих Правил, засобами поштової та/або кур’єрської доставки на вибір Організатора. Заохочення вважається врученим Переможцю Акції з моменту його передачі перевізнику. Витрати, що пов’язані з передачею Заохочень Переможцям Акції, несе Виконавець.

7.4. Заохочення, визначені п. 5.1. цих Правил, надсилаються Переможцям Акції протягом 90 календарних днів з моменту визначення відповідного Переможця Акції за умови виконання ним п. 7.1. та 7.2. цих Правил.

7.5. Вручення Заохочення Акції допускається лише особі, яка отримала на нього право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможець Акції з якихось причин не може отримати Заохочення особисто, такий Переможець Акції не має права передати/поступитися своїм правом на отримання Заохочення будь-якій третій особі.

7.6. Якщо Переможець з певних причин, не залежних від Виконавця/Організатора, не має можливості одержати Заохочення Акції (в тому числі, але не обмежуючись, якщо у такого Переможця відсутній паспорт громадянина України, картка фізичної особи — платника податків (ідентифікаційний номер), то такий Переможець не має права на отримання будь-якої компенсації від Виконавця/Організатора Акції.

7.7. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за подальше використання Переможцем Акції Заохочень Акції після їх вручення та/або за неможливість таким Переможцем Акції скористатись належним йому Заохоченням Акції з будь-яких причин та/або будь-які наслідки використання Заохочення Акції.

7.8. Переможець Акції автоматично втрачає набуте ним право на отримання Заохочення Акції без будь-яких компенсацій у наступних випадках, незалежно від того, у який час стали відомими вказані обставини:

7.8.1. якщо Переможця Акції визнано Порушником цих Правил до моменту вручення йому Заохочення;

7.8.2. якщо Переможець Акції у встановлений цими Правилами період не надасть підтвердження можливості отримання належного йому Заохочення Акції у будь-який зручний спосіб, з незалежних від Організатора/Виконавця Акції причин;

7.8.3. якщо Переможець Акції не виконає вимог, передбачених у п. 7.2. та п.7.6 цих Правил, у їх сукупності та інших зобов’язань, вказаних у цих Правилах;

7.8.4. якщо Переможець Акції належить до категорії осіб, вказаних в п. 3.3. цих Правил;

7.8.5. якщо Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Заохочення Акції;

7.8.6. у разі надання Переможцем Акції не своїх даних паспорта громадянина України/закордонного паспорта та/або картки фізичної особи — платника податків, що належать іншій особі;

7.8.7. у разі вчинення дій, описаних в п.п. 10.11.1 – 10.11.3. цих Правил Акції;

7.8.8. у разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції;

7.8.9. у разі неналежного виконання Учасником умов цих Правил.

7.9. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Заохочення Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Переможця Акції права на одержання належного йому Заохочення Акції. При цьому, відповідний Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Заохочення Акції, та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації, в тому числі грошової.
7.10. У разі неможливості вручення відповідного Заохочення Акції належному Переможцю Акції, з урахуванням умов повторного визначення Переможців Акції, він визнається незатребуваним. При цьому таке Заохочення Акції не може бути затребуваним Переможцем Акції повторно.
7.11. У разі виявлення неможливості вручення Заохочення Акції Переможцю Акції, Організатор має право розпорядитися незатребуваним Заохоченням Акції на свій розсуд.
7.12. У випадку, якщо Заохочення повернене з причини «відмови від отримання», воно не може бути повторно затребуване Переможцем, який відмовився від його отримання. Претензії щодо не отримання таких Заохочень не приймаються.
7.13. Відповідно до норм діючого законодавства України, Виконавець Акції є податковим агентом Переможців, що мають право на отримання Заохочень згідно з п. 5.1.1 та п. 5.1.2 цих Правил. Суми заохочень, визначені в п. 5.1.1 та п. 5.1.2 цих Правил, вказані за вирахуванням усіх відрахувань (податків та зборів), передбачених чинним законодавством України, в тому числі, але не обмежуючись податку на доходи фізичних осіб та військового збору, які будуть здійснені Виконавцем при врученні заохочення переможцям.

8. Обмеження

8.1. Заміна подарунків Акції на будь-які інші подарунки не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

8.2. Організатор Акції та його уповноважені особи не беруть на себе відповідальність за будь-які суперечки щодо заохочень Акції. Організатор Акції та його уповноважені особи не вступають у будь-які суперечки з приводу визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і визначення прав на отримання відповідних заохочень. Організатор Акції та його уповноважені особи не несуть відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

8.3. Організатор Акції не несе відповідальності за використання відповідних заохочень Акції після отримання їх Учасниками Акції.

8.4. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу служб поштового зв’язку, в тому числі електронної пошти, за будь-які помилки співробітників будь-яких підприємств/установ/організацій, які забезпечують обмін інформацією між Учасниками Акції та Організатором, чи вручення заохочень в рамках проведення Акції, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або внаслідок яких Учасники Акції не отримали відповідні заохочення Акції.

8.5. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати заохочення Акції Учасником Акції згідно з умовами цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Організатора. Такий Учасник Акції не має права вимагати жодних пільг та компенсацій.

9. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

9.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції у соціальних мережах та розміщення тексту Правил на Сайті за адресою www.ideax-nescafe.com.ua.

9.2. Додаткова інформація щодо Правил та умов Акції надається протягом усього Періоду проведення Акції за телефоном гарячої лінії 0-800-50-09-50 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні; вартість дзвінків з інших телефонів — згідно з чинними тарифами оператора, який обслуговує Учасника Акції) та за запитом на адресу електронної пошти nescafe_3in1@coxo.com.ua.

10. Інші умови Акції.

10.1. У разі виникнення будь-яких суперечок стосовно тлумачення умов проведення Акції, офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

10.2. Організатор та/або Виконавець Акції залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.

10.3. Обов'язок з нарахування і сплати податків у зв'язку з врученням відповідного Заохочення Акції, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Організатор Акції.

10.4. Оподаткування вартості Заохочень Акції провадиться відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Виконавець Акції здійснює нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб — Учасників Акції, що отримали заохочення, передбачене пп. 5.1.1. та 5.1.2., та направляє інформацію про нарахування та сплату податку до податкового органу.

10.6. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за:

10.6.1. неознайомлення Учасника з цими Правилами Акції;
10.6.2. неознайомлення Учасника з Фондом Заохочень Акції та умовами отримання Заохочень;
10.6.3. неотримання / несвоєчасне отримання Організатором/Виконавцем Акції відомостей/документів, необхідних для вручення відповідного Заохочення Акції у строки, встановлені для їх надання, з вини організацій зв'язку, в тому числі інтернет-провайдерів, або з інших, незалежних від Організатора/Виконавця Акції, причин;
10.6.4. невиконання, неналежне виконання, несвоєчасне виконання Учасниками/Переможцями Акції обов'язків, передбачених у цих Правилах;
10.6.5. неотримання відповідного Заохочення Акції Переможцем Акції, що сталося не з вини Організатора/Виконавця, в тому числі у зв’язку з затримками у наданні послуг перевізника;
10.6.6. неможливість скористатися правом на отримання відповідного Заохочення Акції;
10.6.7. неможливість скористатися відповідним Заохоченням Акції;
10.6.8. якість надаваних перевізником послуг.

10.7. Беручи участь в Акції, Учасники/Переможці Акції, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:

10.7.1. Організатор та Виконавець мають право змінити Правила Акції;

10.7.2. Інформація про Прізвище, Ім'я, По батькові Переможця Акції буде опублікована на Сайті та на сторінках спільнот Організатора Акції https://www.facebook.com/Nescafe.3in1.Ukraine у соціальній мережі Facebook http://www.facebook.com та на сторінці спільноти http://vk.com/nescafe_3in1_ukraine у соціальній мережі «ВКонтакті» Сайту http://vk.com без сплати будь-якої винагороди;

10.7.3. Учасник/Переможець Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на здійснення Організатором Акції (його уповноваженими представниками) та/або третіми особами за завданням Організатора збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника/відповідного Переможця даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, в тому числі на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе, Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення (крім використання в рекламі)) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Персональні дані Учасника/Переможця Акції оброблятимуться з метою використання Організатором Акції, доки не мине потреба, визначена цими Правилами. Беручи участь в Акції, Учасник засвідчує, що він ознайомлений і згоден дотримуватись цих Правил. Факт відправки будь-яких персональних даних засвідчує повну та безумовну згоду Учасника/Переможця Акції на їх передачу у відповідному обсязі та подальше використання Організатором згідно з цими Правилами.

10.8. Організатор/Виконавець Акції залишають за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами.

10.9. Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником Акції, оплачується Учасником Акції самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом виконавця даної послуги. Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі та будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції (у тому числі, без обмежень, витрати, пов'язані з користуванням мережею Інтернет для отримання будь-якої інформації про Акцію).

10.10. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує повне розуміння умов Акції та повністю погоджується з цими Правилами Акції.

10.11. У разі застосування будь-яких механізмів чи програм, які фальсифікують (накручують, штучно збільшують) кількість голосів, в тому числі використання облікових записів неіснуючих людей («ботів») у соціальних мережах для голосування, Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право анулювати фальсифіковані голоси. У разі повторення спроб сфальсифікувати результати голосування Організатор/Виконавець залишає за собою право дискваліфікувати учасника. Організатор/Виконавець Акції на свій власний розсуд можуть визнати недійсною будь-яку реєстрацію (авторизацію), а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації, авторизації, голосування або інших етапів Акції або ж діє, порушуючи ці Правила Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, принижувати честь, гідність, ділову репутацію, порушувати законні права, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана з цією Акцією. 

10.11.1. Організатор/Виконавець Акції вважають фальсифікацією та маніпулюванням процесом голосування такі дії учасників:
- використання для накрутки голосів ботів і віртуалів (профілів людей, які не існують, і створених з корисливою метою іншими користувачами);
- купівля голосів (у тому числі користування CPA-біржами);
- використання сервісів з обміну «лайками» (під терміном  «Використання сервісів з обміну лайками» розуміється використання автоматизованих/напівавтоматизованих  онлайн сервісів, що дозволяють обмінюватися онлайн діями (лайк,шейр,коментарій, голосування тощо) з іншими інтернет користувачами за принципами взаємності чи односторонності) та ресурсів «призоловів» (під терміном «Використання ресурсів призоловів» (promohunting) розуміється розміщення посилань  на будь-яку сторінку сайту https://www.ideax-nescafe.com.ua (в тому числі за допомогою скорочених посилань, редіректів тощо) з метою залучення осіб, дії яких зумовлюються власною вигодою);
- фродінг — накрутка голосів через зламані акаунти реальних користувачів;
- реєстрація одного учасника під різними іменами;
- інші незаконні чи недобросовісні дії, які спрямовані на отримання переваг у процесі голосування;
- накручування голосів, зумовлене не лише діями учасника, а й діями його друзів та/або родичів.


10.11.2. Для забезпечення рівних умов участі в конкурсі Організатор/Виконавець Акції перевіряють учасників на факт маніпуляції результатами голосування протягом усього терміну дії конкурсу. Організатор і Виконавець перевіряють усіх учасників на факт маніпуляції. Якщо такі реєструються, Організатор та/або Виконавець Акції можуть анулювати голоси (у тому числі голоси реальних користувачів) пропорційно до кількості порушень, знайдених під час перевірки.


10.11.3. Публічні обговорення правомірності рішень Організатора та Виконавця Акції будуть розцінюватися як прояв неповаги і можуть бути підставою для дискваліфікації голосів учасників, які беруть участь в Акції. Організатор/Виконавець Акції на свій власний розсуд можуть визнати недійсною будь-яку реєстрацію (авторизацію), а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації, авторизації, голосування або інших етапів Акції або ж діє, порушуючи ці Правила Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, принижувати честь, гідність, ділову репутацію, порушувати законні права, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана з цією Акцією.

10.12. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем Акції, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор/Виконавець Акції можуть на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації.

10.13. Терміни, що використовуються в цих Правилах, відносяться виключно до даної Акції.

10.14. Організатор/Виконавець мають право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання цих Правил.

10.15. Ці Правила є єдиними офіційними правилами участі в Акції. Офіційні Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення офіційних Правил та Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та Умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до офіційних Правил Акції.

10.16. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.

10.17. Організатор Акції залишає за собою право змінювати склад журі протягом усього строку проведення Акції.

10.18. Члени журі не мають право використовувати будь-які матеріали, що стосуються даної Акції, в політичних цілях (дебати, обговорення, політичні заходи тощо).

10.19. Організатор та Виконавець Акції не використовуватимуть у власній діяльності для отримання прибутку подані учасниками Акції ідеї створення чи розвитку власного Start-Up (стартап).

10.20. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання будь-яких форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

 1. Правила оновлені 20.07.2015, http://www.ideax-nescafe.com.ua/rules
 2. Під стартапом мається на увазі проект або молода компанія, що вимагають інвестиційних вкладень і можуть мати тривалий термін окупності. Крім стартового капіталу, проект може опиратися на ентузіазм ініціатора або на інноваційність ідеї. Основою створення стартапу служить актуальна проблема. Стартап необов’язково має комерційну основу: він може бути гуманітарним, науково-технічним, інформаційним тощо, та використовувати інноваційні, не класичні методи управління та організації.
 3. Усі ідеї проходять модерацію на відповідність тематиці категорій та вимогам інструкції “Подати проект”, якість деталізації проекту, потенціал його розвитку у майбутньому та іншим критеріям оцінки, зазначеним у цих Правилах. Модератор залишає за собою право не повідомляти про причини відмови у публікації ідеї (-й) проекту.
 4. Детальні правила публікації коментарів див. у п. 4.6 Умов участі в Акції.
 5. Під найцікавішою ідеєю мається на увазі та, що була визначена спеціально обраними експертами Організатора та Виконавця Акції, за критеріями: відповідність до вимог інструкції “Подати проект”, яскравість, нестандартність підходу та інноваційність серед всіх учасників.
 6. Під найпопулярнішою ідеєю мається на увазі та, що має найбільну кількість балів у рейтингу наприкінці відповідного етапу.
 7. Під найпопулярнішою ідеєю мається на увазі та, що набрала найбільшу кількість голосів наприкінці відповідного етапу Акції.
 8. Усі ідеї проходять модерацію на відповідність тематиці проекту, реалістичність втілення у життя та іншим критеріям оцінки, зазначеним у цих Правилах. Модератор залишає за собою право не повідомляти про причини відмови у публікації ідеї(-й).
Брейншторм
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ
З чого почати?

Idea-X — це платформа для людей, які люблять створювати і підтримувати цікаві і корисні ідеї та ділитися ними.

Ви можете запропонувати будь-яку ідею стартапу, що стосується однієї з трьох категорій проекту: творчої, бізнесової або соціальної.

Це може бути книга, фільм, гаджет, спосіб допомоги іншим, цікава бізнес-модель... Прочитайте ці поради — вони підкажуть, як краще оформити та подати власний стартап. Не забувайте про сфокусованість і чітку кінцеву мету свого проекту — і все вийде!

Кожна ідея стартапу повинна мати:
 1. Назву проекту.
 2. Опис ідеї стартапу: суть, мета, історія створення.
 3. Опис фінансової складової проекту.
 4. Візуалізацію проекту.
Назва проекту

Максимально стисло та інформативно сформулюйте назву свого стартапу. Перше, що побачать відвідувачі сайту та журі проекту — буде назва вашого стартапу.

Тому з назви має бути зрозуміло, про що далі йтиме мова. Уникайте абстрактних та незрозумілих назв, вони можуть зіпсувати перше враження від проекту.
Проект з цікавою та зрозумілою назвою привертає увагу та викликає бажання його переглянути і поділитися ним.

Опис стартапу або ваша історія

Сторінка стартапу — це місце, де ви ділитеся своєю історією, розповідаєте, що і чому хочете створити за допомогою Ідеї-Х.
Ваша розповідь має зацікавити аудиторію та «продати» ваш проект.
Щоб зробити опис вдалим, дотримуйтеся цих порад:

 • Розкажіть про себе та членів команди, що залучені у проект.
 • Зазначте, як у вас з’явилась ідея створення стартапу, яка за ним стоїть історія.
 • Опишіть чітко та аргументовано суть, користь та/або інноваційність проекту, його мету та унікальність.
 • Оцініть потенціал свого стартапу, перспективи його розвитку в майбутньому.
 • Розкажіть, для кого ваш проект, хто буде його аудиторією/споживачем/клієнтом.
Фінансова складова

Оцініть приблизний бюджет проекту і розкажіть — на що саме ви витратите 100 000 грн у разі виграшу?

Розкажіть, чи залучалися у ваш проект якісь інвестиції в минулому? Якщо ваш стартап передбачає продаж товару або послуги, вкажіть, якою буде їх приблизна вартість.

Відповіді на ці запитання допоможуть отримати додаткові бонуси в очах журі, оскільки розуміння та планування витратної частини стартапу — запорука його успіху.

Візуалізація проекту

Відеоопис проекту не є обов’язковим, але він допоможе передати суть вашого стартапу та збільшить шанси бути поміченими. Запишіть відеоінтерв’ю, в якому швидко і зрозуміло донесіть ідею свого проекту, а також поясніть, чому ви хочете втілити його у життя. Ваше відео не повинне бути суперпрофесійним — просто розкажіть в ньому про свій стартап, дотримуючись (але не обмежуючись) інструкції опису проекту. Це ваш шанс проявити себе! Щоб додати візуалізацію стартапу, зробіть наступне:

 • зніміть відео та завантажте його на Youtube.com чи Vimeo.com згідно зі стартап-порадами, рекомендована довжина відео — 3 хвилини;
 • додайте посилання у спеціальне поле в реєстраційній формі.

Якщо ви не можете зробити відео, радимо вам оформити проект у вигляді відеопрезентації зі слайдів або завантажити яскраві зображення/фото проекту (максимум 3 шт.). Це допоможе скласти уявлення про стартап та підкреслить вашу ідею.

 • Зважайте на розмір фото, він не має перевищувати 1 МБ, інакше система автоматично зменшить ваші зображення.
 • Презентацію зі слайдів робіть у звичному PowerPoint та перетворюйте на відео за допомогою відеоредакторів або ж Youtube. Далі додайте посилання у спеціальне поле в реєстраційній формі. Рекомендована кількість слайдів — 10-12.

Найголовніше — будьте креативними у своєму описі та добряче повеселіться!